Umowa na wywóz śmieci

Umowa na wywóz śmieci

Jak działamy?

Poznajesz naszą ofertę

Podpisujemy umowę

Podstawiamy pojemniki

Regularnie odbieramy odpady

 

 

Odbieramy śmieci w pojemnikach od nieruchomości niezamieszkałych należących do firm, sklepów, biur i wszystkich innych instytucji na terenie Torunia oraz sąsiednich gmin takich jak Łubianka, Łysomice, Lubicz, Obrowo, Wielka Nieszawka, Czernikowo i Chełmża. Nasze usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów świadczymy głównie na podstawie indywidualnej umowy z klientem. Posiadamy zezwolenia na odbiór wszystkich  odpadów komunalnych. 

Oferujemy również usługę jednorazowego odbioru zalegających odpadów komunalnych. 

Jako właściciel nieruchomości na terenie Torunia i okolic w każdej chwili możesz zlecić nam gospodarowanie odpadami komunalnymi

Działamy zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Posiadamy wszelkie wymagane decyzje i zezwolenia na odbiór oraz transport odpadów, a także mamy umowy ze składowiskami i sortowniami na ich przyjmowanie. 

Po podpisaniu umowy podstawiamy odpowiednie pojemniki na śmieci do użytkowania bez opłat dzierżawnych. Z każdym klientem ustalamy indywidualny harmonogram wywozu odpadów komunalnych, według którego działamy. Elastycznie dopasowujemy częstotliwość wywozu i ilość pojemników do potrzeb klienta. 

 

Dysponujemy ekologicznymi i nowoczesnymi śmieciarkami w standardzie emisji spalin EURO 6, dzięki którym wywóz śmieci odbywa się z dbałością o środowisko naturalne.

Nie pobieramy opłat dzierżawnych za korzystanie z naszych pojemników. Śmietniki podstawiamy bezpłatnie w ciągu 2 dni roboczych. 

Do wyboru pojemności: 120L, 240L oraz 1100L.

Jakie odpady komunalne odbieramy?

Odpady zmieszane

Papier

Szkło

Metale i tworzywa sztuczne

Odpady biodegradowane

Uzupełnij formularz, aby otrzymać ofertę

1
2
3

Czy każda firma musi podpisać umowę na wywóz śmieci?

Każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą jest zobowiązany podpisać indywidualną umowę na korzystanie z usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych. Także firmy jednoosobowe, jeśli wytwarzają odpady związane z ich działalnością muszą prowadzić ewidencję i mieć umowę na wywóz śmieci. Wyjątkiem są nieruchomości, w których nie jest prowadzona żadna działalność związana z wytwarzaniem śmieci. Jeśli Twoja firma funkcjonuje w biurowcu lub innych współdzielonych budynkach, nie musisz mieć indywidualnej umowy na wywóz śmieci, w takiej sytuacji najczęściej odpowiada za to wynajmujący. 

Otrzymaj szybką wycenę

Potrzebujesz szybkiej wyceny na wywóz odpadów komunalnych? Zadzwoń lub napisz do nas, a odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe.