Wywóz odpadów komunalnych

Wywóz odpadów komunalnych

Jak działamy?

Poznajesz naszą ofertę

Podpisujemy umowę

Podstawiamy pojemniki

Regularnie odbieramy odpady

Odbieramy śmieci w pojemnikach od nieruchomości niezamieszkałych należących do firm, sklepów, biur i wszystkich innych instytucji na terenie Torunia oraz sąsiednich gmin takich jak Łubianka, Łysomice, Lubicz, Obrowo, Wielka Nieszawka, Czernikowo i Chełmża.

Nasze usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów świadczymy na podstawie indywidualnej umowy z klientem. 

Jesteśmy jedyną firmą prywatną w Toruniu, która posiada zezwolenie na odbiór odpadów komunalnych w pojemnikach. 

Jako właściciel nieruchomości na terenie Torunia i okolic w każdej chwili możesz zlecić nam gospodarowanie odpadami komunalnymi
Gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Działamy zgodnie z wymogami ochrony środowiska. Posiadamy wszelkie wymagane decyzje i zezwolenia na odbiór oraz transport odpadów, a także mamy umowę z Miejskim Wysypiskiem na ich przyjmowanie. Po podpisaniu umowy podstawiamy odpowiednie pojemniki na śmieci do użytkowania bez opłat dzierżawnych. Z każdym klientem ustalamy indywidualny harmonogram wywozu odpadów komunalnych, według którego działamy. W razie potrzeby dopasowujemy częstotliwość wywozu i ilość pojemników do potrzeb klienta.  

Dysponujemy ekologicznymi i nowoczesnymi śmieciarkami w standardzie emisji spalin EURO 6, dzięki którym wywóz śmieci odbywa się z dbałością o środowisko naturalne.

Jakie odpady komunalne odbieramy?

Odpady zmieszane

Papier

Szkło

Metale i tworzywa sztuczne

Odpady biodegradowane

Uzupełnij formularz, aby otrzymać ofertę

1
2
3

Czy każda firma musi podpisać umowę na wywóz śmieci?

Obowiązek przystąpienia do systemu odbioru odpadów mają właściciele wszystkich nieruchomości niezamieszkałych. Wyjątkiem są nieruchomości, w których nie jest prowadzona żadna działalność związana z wytwarzaniem śmieci. Jeśli Twoja firma funkcjonuje w biurowcu lub innych współdzielonych budynkach, nie musisz mieć indywidualnej umowy na wywóz śmieci. Także firmy jednoosobowe, jeśli wytwarzają odpady związane z ich działalnością muszą prowadzić ewidencję i mieć umowę na wywóz śmieci.

Otrzymaj szybką wycenę

Potrzebujesz szybkiej wyceny na wywóz odpadów komunalnych? Zadzwoń lub napisz do nas, a odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe.