Poznaj nas

Poznaj nas

Pomagamy zagospodarować odpady i usuwać śmieci właścicielom firm, deweloperom, instytucjom publicznym, jak i klientom indywidualnym. Odbieramy i wywozimy między innymi: gruz, zmieszane odpady komunalne, śmieci segregowane, odpady wielogabarytowe, zmieszane odpady budowlane oraz bioodpady. Możesz u nas zamawiać kontenery i worki Big Bag zarówno w ramach jednorazowej współpracy, jak i stałej. Świadczymy usługi cyklicznego wywozu śmieci w pojemnikach na podstawie indywidualnej umowy. Działamy w Toruniu i okolicznych gminach takich jak: Łysomice, Łubianka, Lubicz, Chełmża, Obrowo, Czernikowo, Zławieś Wielka, Wielka Nieszawka, Kowalewo Pomorskie. 

Za nami 30 lat
stabilnego wzrostu

Gentor założyliśmy w 1992 roku, a z rynkiem gospodarowania odpadami związaliśmy się w 2002 roku. W tym czasie mocno rozwinęliśmy naszą flotę pojazdów. Dzisiaj nie tylko stanowi ona odpowiedź na aktualne potrzeby naszych klientów, ale i pozwala nam działać zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Nasze pojazdy emitują możliwie niską ilość spalin, przez co zmniejszamy nasz wpływ na środowisko, kiedy przewozimy odpady do zakładów recyklingu, sortowni lub wysypisk śmieci. Jako firma działająca na rynku odpadów jesteśmy nadzorowani przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Posiadamy certyfikat ISO potwierdzający niezawodność naszego systemu zarządzania, jak i to, że spełniamy wszystkie wymagane normy. 

Zawsze dajemy z siebie 100%

Dzięki dużej flocie nowoczesnych pojazdów z niską emisją spalin EURO 6 nie tylko wykonujemy nasze usługi szybko, ale także minimalizujemy wpływ na środowisko.

Wyróżnia nas szybkość
i ekologiczne podejście

Dzięki dużej flocie nowoczesnych pojazdów z niską emisją spalin EURO 6 nie tylko wykonujemy nasze usługi szybko, ale także minimalizujemy wpływ na środowisko.

Posiadamy certyficat ISO, dzięki któremu zyskujesz pewność, że odpowiedzialnie wykonamy usługi takie jak wywóz odpadów komunalnych, wywóz odpadów w kontenerach czy wywóz gruzu. Toruń to miasto w którym działamy.

Spełniamy restrykcyjne normy ISO

Posiadamy certyfikat potwierdzający, że działamy profesjonalnie i spełniamy wszystkie wymagane normy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że powierzone nam odpady zostaną usunięte etycznie i odpowiedzialnie.

Możesz zamówić kontener na odpady
lub worki Big Bag na 3 sposoby

Możesz u nas wynająć podstawienie kontenera lub worka BigBag za pomocą jednej z trzech opcji: online, telefonicznie lub mailowo. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie drogę kontaktu i odezwij się do nas, a możliwie szybko odpowiemy na Twoje potrzeby.

Online

skorzystaj z opcji zamówienia kontenera na śmieci online

Telefonicznie

zadzwoń pod nr 56 654 99 99

Przez e-mail

wyślij wiadomość na gentor@gentor.pl

Zaufali nam

Szukasz usługi związanej z wywozem gruzu, chcesz usunąć odpady remontowe, zamówić wywóz śmieci?

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Umówimy się na wykonanie usługi w dogodnym dla Ciebie miejscu na terenie Torunia i okolic.